Asia jest żądna przygód i nowych doświadczeń, lubi nowe rzeczy, ale… szybko o nich zapomina. Postanowiła więc prowadzić bloga. Założyła co najmniej trzy. I … nikomu o tym nie powiedziała. Chyba się trochę bała.
I nadal się boi, ale teraz już pisze dla ludzi. Chce się dzielić odkryciami, miejscami i emocjami. Właśnie to znajdziesz tutaj!

Zależy jej, by posty były jak najbardziej przydatne i ciekawe. Powiedz w komentarzu, co może zrobić, by były dla Ciebie jak najbardziej użyteczne. Bo nie ma większej przyjemności niż, gdy post przeczytany jest przez jedną osobę więcej. A potem jeszcze jedną. Więc mów o blogu, jeśli znajdziesz coś, co Ci się podoba, a ona będzie skakać z radości!

Chce dzielić się opiniami, bo wkurza ją niechlujstwo i bylejakość. Tu znajdziesz opisy miejsc, które okryła, które czarują profesjonalizmem, smakiem, atmosferą, a najlepiej wszystkim razem.

 

forkaround.pl

Na co dzień jest informatykiem i konsultantem. Dużo biznesowo podróżuje i dzięki temu ma możlwość zaSMAKowania życia w różnych miejscach.

Gdy nie je i nie zwiedza to ćwiczy pilates lub jogę, czyta książki i ogląda filmy (często w samolotach), kocha teatr, uwielbia aktywność na świeżym powietrzu i próbowanie wszystkiego, co nowe.

Możesz do niej napisać maila:

 

email forkaround @ gmail.com